2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde H Grubu’nda yer alan Türkiye, 6. maçında yarın Sırbistan’la İzmir’de karşılaşacak.

Gürsel Aksel Stadı’nda saat 17.00’da başlayacak Türkiye-Sırbistan maçında İsviçre’den Deborah Anex düdük çalacak. Anex’in yardımcılıklarını aynı ülkeden Emilie Aubry ile Laetitia Nuara yapacak.

Grupta 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi yaşayan Türkiye, 6 takımın bulunduğu grupta 7 puanla 4. sırada yer alıyor. Ay-yıldızlı ekip, Sırbistan’daki maçta rakibine 2-0 mağlup olmuştu.

A MİLLİ KADIN FUTBOL TAKIMI’NIN SIRBİSTAN MAÇINI FUTBOLSEVERLER ÜCRETSİZ İZLEYEBİLECEK

A Milli Kadın Futbol Takımı’nın, 2023 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri H Grubu’nda yarın İzmir’de Sırbistan ile yapacağı maçı futbolseverler ücretsiz olarak izleyebilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, stadyumlara giriş şartlarını taşıyan futbolseverler, maç günü statta bulunan Passolig gişesinden biletlerini ücretsiz olarak temin edebilecek.

Maçı izlemek isteyen futbolseverlerin, stadyum gişesine giderek kimlik ve HES kodlarını ibraz etmeleri ve maçın başlamasından en az 1-2 saat önce biletlerini temin etmesi gerekiyor.