Fraport TAV Antalyaspor, daha önce anlaştıklarını duyurduğu Fernando Martins, Admir Mehmedi, Luiz Adriano ve Alassane Ndao için imza töreni düzenledi.

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Fraport TAV Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, ara transfer döneminde yoğun şekilde çalıştıklarını söyledi.

Birbirinden değerli ve kariyerli futbolcular ile anlaşma sağladıklarını dile getiren Çetin, “Camia olarak beklentimiz büyük. En iyisini bize vereceklerinden eminim. Antalyaspor markasının değerini, önemini, Antalyaspor ailesinin ne demek olduğunu anlatmaya çalıştık. Tekrar hayırlı olsun. Ara transfer döneminde bu kadar hareketli çalışıp az maliyetlerle iyi oyuncuları bir araya getiren başka kulüp yoktur.” dedi.

Ligde sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirten Çetin, “Projelerle ilgili gerileme yok. Feslikan ve Döşemealtı Hatipler Barajı’nda ekolojik kamp tesisleri yapacağız. Buradan önemli gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Corendon ile stat ismi anlaşmasını imzalama aşamasındayız. Stadın ismi Corendon Airlines Park olacak. Fraport TAV ile de sözleşmeyi uzatmak istiyoruz.” diye konuştu.