16 Mayıs, 31. Engelliler Günü. Beijing Kış Olimpiyatları Organizasyon Komitesi, 15 Mayıs’ta “Hayalleri Kış Olimpiyatları’nda Gerçekleştirmek, Entegrasyon ve Paylaşmak” temasıyla 2021 Ulusal Engellilere Yardım Günü etkinlikleri düzenledi.

Ulusal Engellilere Yardım Günü arifesinde, toplumun engellileri ve Paralimpik sporları desteklemesini sağlamak için Beijing Kış Olimpiyatları Organizasyon Komitesi, spor rozetleri, dış mekân ürünleri, kırtasiye vb. içeren bir dizi yeni Beijing Paralimpik Kış Oyunları temalı ürünler açıkladı.

Piyasaya yeni sürülen Beijing Paralimpik Kış Oyunları temalı ürünler

Fotoğraf: Yang Bin

Beijing Paralimpik Kış Oyunları temalı mekân dışı ürünler

Fotoğraf: Yang Bin

Rozet ürünleri arasında “eşitlik”, “entegrasyon”, “paylaşım” sloganları basılı Beijing 2022 Engelli Kış Paralimpik Günü rozeti, Paralimpik değerler olan “cesaret”, “kararlılık”, “teşvik”, “eşitlik” karakterleri basılı rozet ve Beijing Paralimpik Kış Oyunları maskotu Xuerongrong şeklindeki rozet bulunuyor.

2022 Beijing Paralimpik Kış Oyunları maskot rozetleri

Fotoğraf: Yang Bin

Ayrıca, Beijing Kış Olimpiyatları Organizasyon Komitesi ve China Post Group Co., Ltd. Beijing Şubesi, Beijing Paralimpik Kış Olimpiyatları Engellilere Ulusal Günü için bir anma zarfı yayınladı. Bu anma zarfı, Kış Olimpiyatları mekânlarını arka plan olarak alıp Kış Paralimpik Oyunlarının amblemi ve maskotunu gösteriyor, bunun yanı sıra Paralimpik Oyunların değerlerini yansıtan Braille karakterleriyle basıldı. Bu, engellilere yönelik özen ve desteği içeriyor.

Beijing Kış Olimpiyatları Organizasyon Komitesi ve China Post Group Co., Ltd. Beijing Şubesi, Beijing Kış Paralimpik Oyunları Engellilere Ulusal Yardım Günü için bir anma zarfı yayınladı.

Fotoğraf: Yang Bin

北京冬奥宣讲团成员刘玉坤(右)在纪念封上签名并合影 摄影 杨宾

Beijing Kış Olimpiyatları tanıtım ekibinin üyesi olan Liu Yukun (sağda), hatıra zarfına imza attı ve fotoğraf çektirildi. Fotoğraf: Yang Bin