Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda transfer girişimlerine devam ediyor. Siyah beyazlılar, geçtiğimiz sezonun yıldızları Ghezzal ve Rosier için ısrarını sürdürüyor.

Rachid Ghezzal için son teklifini Liecester City’ye ileten yönetim, beklemeye geçti. Yeni bir teklif verip fiyat yükseltmeyi düşünmeyen siyah beyazlılar, olumlu yanıt gelmesi halinde Cezayirli futbolcu ile sözleşme imzalayacak.

Valentin Rosier transferinde ise pazarlıklar sürüyor. Sporting Lizbon’a yaklaşık 4 buçuk milyon euro teklif eden yönetim, bir sonraki satıştan da Portekiz ekibine yüzde 20 pay vermeyi taahhüt etti.

Fransız sağ beke ödenecek bonservisin taksitlendirilmesi konusunda görüşmeler devam ediyor. Bayram sonrasında Ghezzal ve Rosier transferlerinde hareketli günler yaşanması bekleniyor.

Diğer yandan 2 yurt dışı kampı da iptal olan Beşiktaş, çalışmalarını Nevzat Demir Tesisleri’nde sürdürecek. Siyah beyazlılar, İstanbul’da yapacağı hazırlık maçlarıyla yeni sezona girmeyi planlıyor. 

Kaynak: TRT SPOR