Cristiano Ronaldo 36. yaş günü için bir mesaj yayımladı ve taraftarlara teşekkür etti, “Size 20 yıl daha sözünü veremem; ancak benden asla yüzde 100’den azını göremeyeceksiniz”

Doğum günü için bir mesaj yayımlayan Ronaldo şu ifadeleri kullandı:

36 yaş, inanılmaz! Her şey dün başlamış gibi; ancak bu yolculuk hatırlanacak maceralar ve hikayelerle dolu. İlk topum, ilk takımım, ilk golüm… Zaman akıyor…

Madeira’dan Lizbon,’a, Manchester’dan Madrid’de, Madrid’den Torino’ya ama her şeyden önce kalbimin derinliklerinden dünyaya.

Verebildiğim her şeyimi vermeye çalıştım, asla geri bakmadım ve her zaman en iyisini yapmaya çalıştım. Karşılığında bana sevginizi desteğinizi, hayranlığınızı ve koşulsuz desteğinizi verdiniz. Bunun için size asla yeteri kadar teşekkür edemeyeceğim. Sizsiz yapamazdım.

36. yaş günümü ve profesyonel kariyerimin 20. yılını kutlarken, size 20 yıl daha sözünü veremem. Ancak devam ettiğim sürece benden asla yüzde 100’den daha azını görmeyeceksiniz.

Bir kez daha desteğiniz ve içtenlikli mesajlarınız için teşekkür ediyorum Bunun benim için anlamı büyük ve hepinizin kalbimde özel bir yeri var.”

Kaynak: NTV Spor