Transfer döneminin bitimine kısa süre kala Cristiano Ronaldo’nun geleceği belirsizliğini koruyor. Son olarak Fransız L’Equipe gazetesi yıldız oyuncunun gözünün Manchester City’de olduğunu yazdı.

Lionel Messı’nin Barcelona’dan ayrılmasının ardından, Cristiano Ronaldo da takım değiştirecek mi? Bu sorunun yanıtı kısa süre içinde alınacak.

Juventus’taki geleceği belirsizliğini koruyan Ronaldo hakkındaki son iddia prestijli Fransız spor gazetesi L’Eequipe’ten geldi. Gazeteye göre Ronaldo, kariyerine son Premier Lig şampiyonu Manchester City’de devam etmek istiyor.

Ronaldo’nun bu amaçla menajeri Jorge Mendes’i devreye soktuğu ve transferin gerçekleşmesi için yoğun çaba harcadığı iddia edildi. İngiliz basını, yıldız oyuncunun transferin sonuçlanması için City’de forma giyen üç oyuncuyla da bizzat görüştüğünü yazdı.

Bununla birlikte İngiliz gazetelerine göre, forvet hattına takviye yapamayan Manchester City’nin önceliği hala Harry Kane. City yönetiminin, Kane transferinde ilerleme sağlayamazsa Ronaldo seçeneğini gündemine alacağı öne sürülüyor.

Kaynak: beINSPORTS