Ünlü spiker ve televizyon programcısı Fikret Engin bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Fikret Engin’in 25 Mayıs’ta şeker komasına girerek hastaneye kaldırıldığı ve gece saatlerinde hayatını kaybettiği bilgisi edinildi.

Haberin yayılmasının ardından spor basını emekçileri ve sevenleri taziye dileklerinde bulundu. Fikret Engin, Murat Özarı ile birlikte TV8’deki Bay Tahmin programıyla hafızalara kazınmıştı.

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FİKRET ENGİN İÇİN TAZİYE MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hayatını kaybeden spor spikeri Fikret Engin için taziye dileklerinde bulundu.

Bakan Kasapoğlu, yayımladığı taziye mesajında, “Ülkemizin değerli spor spikerlerinden Fikret Engin’in vefat haberini büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri başta olmak üzere tüm spor medyasına başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TFF’DEN SPOR SPİKERİ FİKRET ENGİN İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren spor spikeri Fikret Engin için başsağlığı mesajı yayımladı.

TFF’den yapılan açıklamada, “Spor spikeri Fikret Engin’in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Fikret Engin’e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve Türk spor basınına başsağlığı diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

ACUN ILICALI: MEKANIN CENNET OLSUN

Televizyoncu Acun Ilıcalı da Fikret Engin’in ölüm haberi sonrası “Mekanın cennet olsun” notuyla bir paylaşım yaptı.