Sokak hayvanlarının klinik ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluk projesi olan
Pet’n play, 2021’de Caddebostan Sahili ve Bebek Parkı’nda gerçekleşecek!

Türkiye’nin Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ”Pet’N Play”, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) iştiraklerinden Kültür AŞ desteğiyle, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile 9-10-11 Temmuz’da Caddebostan Sahili ve 24-25-26 Eylül’de Bebek Parkı’nda gerçekleşecek.

Festivalde katılımcıları uzman eğitmenler, veterinerler ve ünlü konuklarla söyleşilerin yanı sıra eğlenceli ve ödüllü yarışmalar, showlar, standlar ve tüm gün müzik ve eğlence bekliyor olacak. Çocuklara ‘hayvan sevgisi ve bilincini’ aşılamaya yönelik, sokak hayvanları için kulübe boyama, birçok atölye ve müzik workshopların yer alacağı festivale 3 gün boyunca ünlü şarkıcılar Yonca Lodi, Keremcem, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, oyuncu Bora Cengiz ve Sertan Erkaçan, senarist Selçuk Aydemir gibi isimler can dostlarıyla katılacaklar ve söyleşiler gerçekleştirecekler. İBB Kültür AŞ sanatçıları, Nihan Şahenk ve birçok sürpriz konuklardan da akustik performanslar ve mini konserler izlenebilecek.

Etkinlik organizasyonu Elto Tanıtım tarafından düzenlenecek olan Festival’de ziyaretçiler için giriş ücretsiz olacak.

Festival geliriyle sokak hayvanlarının klinik ihtiyaçları için Dayanışma Hayvan Hakları Federasyonu’na bağış yapılacak Pet’N Play’e dair tüm detaylara @petnplayofficial Instagram adresi üzerinden ulaşılabilir.

PET’N PLAY SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

Instagram: https://www.instagram.com/petnplayofficial/
Facebook: https://www.facebook.com/petnplayofficial
Twitter: https://twitter.com/petnplayoffcl
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4kPYvuK7yi1P_DnGfbeq9g